Fir déi voll Funktionalitéit ze bidden, erfuerdert dës Websäit Är explizit Zoustëmmung fir Browser Cookien ze späicheren. Wann Dir Cookien net erlaabt, kënnt Dir verschidde Funktiounen vun der Websäit net benotzen, abegraff déi folgend: personaliséierten Inhalt, Kulturännerung. Et ass recommandéiert all Cookien z'erlaben

Eis Kontakt Informatiounen


Haus 89 Liewens-Partner-Famillje Berodung A.s.b.l.


  • 89, rue d’Anvers L-1130 Luxembourg
  • Tél. +352 40 37 17 Fax +352 49 65 04
  • info@haus89.lu
  • BGL BNP Paribas IBAN LU15 0030 3675 9596 0000


Carmen SOISSON Chargée de direction

Consultation thérapeutique

Carmen.Soisson@haus89.lu


Véronique FOLMER

Consultation thérapeutique

Veronique.Folmer@haus89.lu


Patrick KOLB

Consultation thérapeutique

Patrick.Kolb@haus89.lu


Silvia MIRANDA

Consultation thérapeutique

Silvia.Miranda@haus89.lu


Benedikt SCHWEIGSTILL

Consultation thérapeutique

Benedikt.Schweigstill@haus89.lu


Josiane BECK

Accueil Secrétariat et comptabilité

Josiane.Beck@haus89.lu