Fir déi voll Funktionalitéit ze bidden, erfuerdert dës Websäit Är explizit Zoustëmmung fir Browser Cookien ze späicheren. Wann Dir Cookien net erlaabt, kënnt Dir verschidde Funktiounen vun der Websäit net benotzen, abegraff déi folgend: personaliséierten Inhalt, Kulturännerung. Et ass recommandéiert all Cookien z'erlaben

Eis kontaktéieren

Beschreiwung :

Liewens-Partner-Famillje Berodung A.s.b.l.
89, rue d’Anvers
L-1130 Luxembourg
Tél.    +352 40 37 17
Fax    +352 49 65 04
info@haus89.lu


BGL BNP Paribas IBAN LU15 0030 3675 9596 0000


Carmen SOISSON
Chargée de direction
Consultation thérapeutique
Carmen.Soisson@haus89.lu

Véronique FOLMER
Consultation thérapeutique
Veronique.Folmer@haus89.lu

Silvia MIRANDA
Consultation thérapeutique
Silvia.Miranda@haus89.lu

Burkhard SCHACKMANN
Consultation thérapeutique
Burkhard.Schackmann@haus89.lu

Benedikt SCHWEIGSTILL
Consultation thérapeutique
Benedikt.Schweigstill@haus89.lu

Josiane BECK
Accueil
Secrétariat et comptabilité
Josiane.Beck@haus89.lu

Praktesch Informatiounen

  • Haus 89 Liewens-Partner-Famillje Berodung A.s.b.l

  • 89, Rue d'Anvers

    1130 Luxembourg (Lëtzebuerg)

    Lëtzebuerg

  • +352 40 37 17
  • +352 49 65 04

Eis Büroszäiten

Méi 09:00 - 18:00
Dën 09:00 - 18:00
Mët 09:00 - 18:00
Don 09:00 - 18:00
Fre 09:00 - 18:00
Rendezvous

Mir schwätzen