Fir déi komplette Funktioun ze bidden brauch dës Websäit Är explizit Zoustëmmung fir Browser-Cookië ze speparen. Wann Dir Cookies net erlaben, kënnt Dir eventuell net verschidden Featureen vun der Websäit benotzen, ënnert anerem déi folgend: Custom Content, Culture Change. Et ass recommandéiert datt all Cookies et erméiglechen.

Eis kontaktéieren

Beschreiwung :

Liewens-Partner-Famillje Berodung A.s.b.l.
89, rue d’Anvers
L-1130 Luxembourg
Tél.    +352 40 37 17
Fax    +352 49 65 04
info@haus89.lu


BGL BNP Paribas IBAN LU15 0030 3675 9596 0000


Carmen SOISSON
Chargée de direction
Consultation thérapeutique
Carmen.Soisson@haus89.lu

Véronique FOLMER
Consultation thérapeutique
Veronique.Folmer@haus89.lu

Silvia MIRANDA
Consultation thérapeutique
Silvia.Miranda@haus89.lu

Burkhard SCHACKMANN
Consultation thérapeutique
Burkhard.Schackmann@haus89.lu

Benedikt SCHWEIGSTILL
Consultation thérapeutique
Benedikt.Schweigstill@haus89.lu

Josiane BECK
Accueil
Secrétariat et comptabilité
Josiane.Beck@haus89.lu

Praktesch Informatiounen

  • Haus 89 Liewens-Partner-Famillje Berodung A.s.b.l.

  • 89, Rue d'Anvers

    1130 Luxembourg (Lëtzebuerg)

    Lëtzebuerg

  • +352 40 37 17
  • +352 49 65 04

Eis Büroszäiten

Méi 09:00 - 18:00
Dën 09:00 - 18:00
Mët 09:00 - 18:00
Don 09:00 - 18:00
Fre 09:00 - 18:00
Rendezvous

Mir schwätzen

Lëscht Aktualiséierung : 06/12/2019 17:26
©2020, Site produit par Editus Luxembourg